مراسم قرعه کشی جشنواره یلدای سهام یاب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی: مراسم قرعه کشی جشنواره یلدای سهام یاب مورخ ۹۹/۱۰/۱ راس ساعت ۱۴ در دفتر مرکزی شرکت برگزار گردید که  هم زمان به صورت زنده از اینستاگرام سهام یاب به نمایش درآمد.

این جشنواره  به مدت یک ماه از ابتدا تا سی ام آذر ۹۹ که مصادف با آخرین شب یلدای قرن بود ادامه داشت.

جوایز این جشنواره به  دو صورت نقدی و غیرنقدی در نظر گرفته شده بود که به نفرات سوم تا اول به ترتیب مبالغ ۲۰،۰۰۰،۰۰۰ و ۳۰،۰۰۰،۰۰۰ و ۵۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال وجه نقد تعلق گرفت. و در بخش دوم به تمامی کاربرانی که در مدت این جشنوار حداقل ۵۰۰۰ سکه قرعه کشی کسب کرده بودند ۳ ماه دسترسی رایگان به تمام تحلیل های سایت سهام یاب هدیه داده شد.

فاطمه جعفری مدیرعامل، در ادامه این مراسم ضمن صحبتی صمیمانه با مخاطبین و کاربران،  مژده  راه اندازی باشگاه مشتریان را در تاریخ ۹۹/۱۲/۲ و قرعه کشی مجدد و اهدای جوایز نقدی که مصادف با هشتمین سالگرد تاسیس سهام یاب می باشد را داد و خاطر نشان کرد رسالت اجتماعی سهام یاب همیشه در راستای حفظ منافع کاربران خود در بازار سرمایه ایران  بوده و این مجموعه از هیچ تلاشی در این مسیر فرو گذار نخواهد کرد.

در پایان این مراسم مدیرعامل ضمن تقدیر و تشکر از استقبال بی نظیر هم وطنان عزیز علی الخصوص کاربران سهام یاب از جشنواره یلدا، از درگاه خداوند منان آرزوی سلامتی، توفیق و به روزی را برای تمامی ملت عزیز ایران  خواست.

به اطلاع می رساند جوایز برندگان عزیز امروز مورخ ۹۹/۱۰/۲ واریز گردید.

نام کاربری برندگان در سایت سهام یاب :

2 thoughts on “پایان شیرین یلدای سهام یاب”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.