گروه سهامداران

برای هر نماد، یک گروه سهامداران برای تبادل نظر، اختصاص داده شده است

دلیل توسعه این سامانه:

بسیاری از کاربران از ابراز نظر اشخاصی که سهامدار نیستند شکایت داشتند. به همین جهت تصمیم گرفتیم همانند صفحات عمومی هر سهم، صفحه‌ای اختصاصی برای سهامداران آن سهم نیز در نظر بگیریم.

در گروه های سهامداران فقط توئیت ها، تحلیل ها و نظرسنجی سهامداران آن نماد مشاهده می شود و سهامدار هر شرکت، ‌می‌تواند با سایرین که تأیید سهامدار بودنشان توسط سهام یاب انجام شده است، همفکری داشته باشد. همچنین امکان جستجوی سایر افراد از جمله موتورهای جستجو مانند گوگل در این صفحات وجود ندارد و حریم خصوصی سهامداران جهت تبادل نظر آزادانه بیشتر رعایت شده است.

امکان مشاهده این گروه ها فقط برای معامله گران سهام یاب فراهم می باشد

برای دسترسی به گروه سهامداران نماد مورد نظر کافی است در صفحه نماد بر روی دکمه گروه سهامداران کلیک کنید.

 

 

توجه: امکان ثبت توئیت تنها برای سهام داران آن سهم که در سامانه معاملات آنلاین سهام یاب هستند، مجاز می باشد

 

دریافت نام کاربری و رمز عبور سامانه معاملات از زمان تکمیل ثبت‌نام معاملات آنلاین و ثبت نام سجام  به صورت آنلاین، ۷۲ ساعت کاری برای ساکنین تهران و ۶ روز کاری برای سایر شهرها زمان می‌برد

از طریق آدرس زیر به سامانه معاملات آنلاین وارد شوید

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

https://online.sahamyab.com

 

 

لینک صفحه: https://blog.sahamyab.com/?p=2011

5 thoughts on “گروه سهامداران”

    1. با سلام بله هیچ محدودیتی برای عضو شدن وجود ندارد شما می توانید در چند کارگزاری به صورت همزمان فعالیت داشته باشید
      فقط توجه داشته باشید یک نماد را نمی توانید در کارگزاری داشته باشید. در صورت خرید نماد در کارگزاری دوم نماد به کارگزاریی که آن نماد را قبلا داشتید منتقل می شود

  1. با سلام ،
    پدر بنده مورخ آبان ۹۸در سهامیاب کد معاملاتی گرفته که وابسته به تدبیرگرانه. اونوقت با ثبت نام معاملات آنلاین و کد سجام به صورت آنلاین برای احراز هویت به منزل ما در شهرستان قئمشهر تشریف آوردن و خلاصه پس از چند روز کد بورسی پدرم فعال شد. در حال حاضر بنده برای دو تا از بچه هام که ۶ ساله اند هم همین روند را باید طی کنم (به صورت غیر حضوری) یا اینکه حتما باید برای احراز هویت به دفاتر پیشخوان مراجعه کنم؟
    با سپاس- عادلیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.