تمامی تحلیل‌های ارائه شده در بخش مشاوره توسط گروه‌ها و شرکت‌های مشاور سرمایه‌گذاری دارای مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار تهیه می‌گردد.

در بخش مشاوره مطالب به سه قسمت تحلیل، سبد و سیگنال دسته بندی شده است و به دو صورت آزاد و ویژه ارائه می‌شوند. تحلیل‌های آزاد قابل مشاهده برای تمام اعضا سهام‌یاب هستند و تحلیل‌های ویژه تنها برای مشترکین این بخش قابل مشاهده است.

شرکت های مشاور سرمایه‌گذاری

  • اماکو
  • رهنمون سرمایه
  • ثروت آفرین
  • وی آی پی
  • آرکا تحلیل

– به علت ارائه خدمات تحلیل و مشاوره چند شرکت مشاور سرمایه‌گذاری دارای مجوز، در هنگام خرید، کاربر باید صحت اشتراک مورد نظر خود را بررسی نماید.

– اشتراک ها به صورت مجزا می باشند و با خرید اشتراک هر مشاور، کلیه مطالب همان شرکت مشاور سرمایه‌گذاری خریداری شده قابل رویت می باشد. اشتراک خریداری شده پس از تکمیل خرید، قابل بازگشت و یا تغییر نمی‌باشد.

– اشتراک خریداری شده پس از تکمیل خرید، قابل بازگشت و یا تغییر نمی‌باشد.

مشاوره

 

خرید اشتراک مشاوره سهام یاب

-پس از خرید به صورت آنلاین که از طریق کلیه کارت‌های بانکی عضو شتاب امکان‌پذیر می‌باشد، اشتراک بطور اتومات فعال می‌شود

-تمامی خدمات این بخش شامل ارائه تحلیل‌های روند بازار، اطلاعیه‌ شرکت‌ها، سیگنال خرید و فروش سهام، سبدهای پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری، تحلیل صنایع و … در قالب تحلیل‌ها در همین بخش قابل مشاهده است.

-پس از ورود در سایت با همان نام کاربری و رمز عبور سابق در سهام‌یاب، امکان مشاهده تحلیل‌های ویژه تا پایان دوره اشتراک برای کاربر فراهم خواهد بود.

– سیگنال‌ها برای مشترکین پیامک نمی‌شود. همچنین لیست اشتراک های خریداری شده در صفحه اصلی مشاوره قابل مشاهده است

بررسی بازدهی سیگنال‌های گذشته

جهت بررسی بازدهی سیگنال‌های گذشته، بازدهی‌های قبلی ثبت شده را در بخش تحلیل‌ها باید بررسی شود برای این کار در قسمت جستجوی بخش تحلیل، نوع مطلب را بازدهی سبد و سیگنال قرار داده و جستجو نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.