مسابقه بزرگ پربازده ترین سبد

ویژه فصل بهار

مسابقه بزرگ پر بازده ترین سبد سهامیاب! از ۹ اسفند ماه ۹۹ آغاز شد. کلیه مشتریان سامانه معاملاتی آنلاین سهامیاب که ارزش سبد سهام آنها  بیش از ۱۰۰ میلیون ریال باشد، امکان شرکت در این مسابقه بزرگ را دارند. 

زمان شروع مسابقه:

زمان شروع مسابقه پربازده ترین سبد سهام فصل بهار از روز ۹ اسفند ماه ۹۹ می باشد. کاربرانی که از این تاریخ در سامانه معاملاتی آنلاین سهامیاب معامله ای داشته باشند، به صورت خودکار در این مسابقه شرکت خواهند کرد. همچنین کاربران قدیمی نیز جهت شرکت در این مسابقه نیازی به ثبت درخواست ندارند و سبد سهامشان به صورت خودکار در این مسابقه شرکت داده خواهد شد. بنابراین کلیه معامله گران سامانه سهامیاب که شروط اولیه شرکت در این مسابقه را دارا باشند به صورت خودکار در این مسابقه شرکت خواهند کرد.

زمان پایان مسابقه:

زمان پایان این مسابقه انتهای فصل بهار می باشد و کلیه کاربران قدیمی سامانه سهامیاب و کاربران جدیدی که در این بازه زمانی اولین معامله خود را در سامانه آنلاین سهامیاب انجام دهند جز شرکت کنندگان این مسابقه خواهند بود. توجه داشته باشید که شرکت در این مسابقه مهلت زمانی ندارد. بنابراین معامله گری که در انتهای فصل بهار نیز اولین تراکنش خود را انجام دهد، جز شرکت کنندگان این مسابقه محسوب می شود.

رتبه بندی سبد سهام:

برای شناسایی جایگاه خود در این مسابقه می توانید از بخش ویژه رتبه بندی سبد سهام سامانه معاملاتی آنلاین سهامیاب استفاده کنید. در این بخش رتبه معامله گر با توجه به بازدهی کسب شده به صورت آنلاین محاسبه می شود و هر کاربر می تواند به صورت لحظه ای از رتبه خود در بین کلیه افراد شرکت کننده در مسابقه اطلاع کسب نماید.

جوایز مسابقه:

سه نفر اول که بیشترین بازدهی را از ۹ اسفند ۹۹ تا پایان فصل بهار سال ۱۴۰۰ کسب کنند، جوایز نقدی ارزشمندی به شرح ذیل دریافت می نمایند .

نفر اول :  ۳۰۰ میلیون ریال
نفر دوم :  ۲۰۰ میلیون ریال
نفر سوم : ۱۰۰ میلیون ریال
لازم به توضیح است اعتبار به صورت رایگان و به مدت سه ماه از تاریخ دریافت می باشد.

نحوه شرکت در مسابقه:

جهت شرکت در این مسابقه بزرگ، می توانید از طریق سامانه معاملاتی آنلاین سهامیاب اقدام نمایید. در صورتی که تاکنون از سامانه معاملاتی آنلاین سهامیاب استفاده نکرده اید با مراجعه به لینک زیر در کمتر از چند دقیقه ثبت نام خود در این سامانه را تکمیل کرده و شانس خود را برای کسب رتبه برتر پربازده ترین سبد سهام فصل بهار امتحان کنید.

لینک ثبت نام

اعتبار ۱۰۰ میلیون ریالی رایگان:

کلیه معامله گرانی که اولین معاملات خود را در سامانه معاملاتی آنلاین سهام یاب از تاریخ  ۹ اسفند ۱۳۹۹ انجام داده باشند و ارزش پرتفوی آن ها حداقل به میزان ۱۰۰ میلیون ریال باشد، میتوانند از اعتبار رایگان ۱۰۰ میلیون ریالی ۳ ماهه نیز استفاده کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نام و دریافت کد آنلاین معاملاتی سهام یاب، در کمتر از ۲۴ ساعت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

http://smyb.link/56xjq

جهت ورود به سامانه معاملات آنلاین سهامیاب بر روی لینک زیر کلیک کنید

online.sahamyab.com

جهت ورود به سامانه معاملات آنلاین سهامیاب نسخه موبایل بر روی لینک زیر کلیک کنید

 https://o.sahamyab.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.