صندوق های سرمایه گذاری سهام یاب

سرمایه‌گذاری در صندوق

از طریق سیستم صندوق های سرمایه گذاری سهام یاب ، می‌توانید با پرداخت آنلاین، به هر میزان دلخواه واحد صندوق خریداری نمایید.

خرید صندوق، در قالب صدور واحد آن صندوق انجام می‌شود.

ارزش روز صدور هر صندوق، به معنی ارزش کل دارایی صندوق منهای بدهی‌های صندوق تقسیم بر تعداد واحد آن است.

به عنوان مثال، قیمت ۱ واحد صدور صندوق X ۱۰۰ هزار تومان است. یعنی شما برای خرید ۱ واحد این صندوق مبلغ ۱۰۰ هزار تومان واریز می‌نمایید. در صورتی که صندوق از نوع سود متغیر باشد و در این ماه ۱۰٪ سود داشته باشد، ارزش مبلغ ۱ واحد سرمایه‌گذاری شما در انتهای ماه ۱۱۰ هزار تومان است و در صورت ابطال واحد، ۱۱۰ هزار تومان با کسر مبلغ ابطال که شامل هزینه‌های مدیریت صندوق است به حساب شما واریز می‌شود.

درخواست‌های صدور و ابطال ثبت شده، مستقیماً برای صندوق مورد نظر ارسال می‌شود و حداکثر ظرف مدت ۳ روز کاری از سوی صندوق‌ بررسی و اجرا می‌شوند.

سهام‌یاب واسط پرداخت است و مبالغ به حساب صندوق‌ها واریز می‌شوند. به همین جهت، پرداخت موفق هزینه صدور به معنای صدور قطعی واحد سرمایه‌گذاری نبوده و تاًیید نهایی را صندوق انجام می‌دهد.

در شرایطی که به هر دلیلی مبلغ شما واریز شود و صندوق قادر به صدور واحد نباشد، مبلغ به حساب شما بازگردانده می‌شود.

مبالغ حاصل از تسویه ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری و سودهای واریزی، توسط صندوق و مستقیماً به حساب شما واریز می‌شود

در قسمت جستجوی صندوق‌ها در سهام‌یاب، می‌توانید صندوق مناسب خود را پیدا کنید. همچنین امکان مقایسه صندوق‌ها در این بخش وجود دارد.

صندوق سرمایه گذاری

مدیریت صندوق سهام‌یاب

با ثبت‌نام در صندوق، امکان صدور و ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق‌های معرفی شده، به صورت آنلاین و لحظه‌ای برای شما فراهم می‌شود.

مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده در حین ثبت‌نام به عهده فرد است. شماره حساب معرفی شده توسط شما، شماره حسابی که سودهای واریزی صندوق و یا مبلغ حاصل از فروش دارایی‌ها و مابه‌التفاوت‌ها، به آن حساب واریز می‌شود.

پس از ثبت‌نام و خرید (صدور) واحد سرمایه‌گذاری هر صندوق، در پنل صندوق مورد نظر، دسترسی مشاهده همه گردش‌های مالی، صورتحساب و لیست گواهی‌های شما قابل مشاهده است.

همچنین نمودار بازدهی و ارزش دارایی‌های هر صندوق در صفحه آن درج شده است.

در هر زمان می‌توانید بصورت آنلاین و از سیستم سهام‌یاب، گواهی‌های سرمایه‌گذاری خود را دریافت نمایید. این گواهی شامل مشخصات شما، میزان سرمایه‌گذاری و ارزش روز دارایی است.

ورود به صندوق سرمایه گذاری


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.